Úvod >> Spolupracující firmy

Spolupracující firmy

Děkujeme zde uveřejněným firmám,že na naších stránkách reklamují a tím nám velice pomáhají.
www.viasteel.cz

 

www.gastromania.cz

Internetový obchod GASTROMANIA CZ je ve vlastnictví firmy GASTROMANIA CZ s.r.o. se sídlem Frýdecká 827/21, Český Těšín 737 01. Firma se zabývá kompletním vybavením gastronomických celků a prodejem jednotlivých zařízení pro: restaurace, kavárny, bary, jídelny apod. Spolupracujeme se stavebními firmami, které rekonstruují nebo zhotovují nové objekty pro veřejné stravování a aktivně se účastníme na veřejných zakázkách. V internetovém obchodě poskytujeme pouze malou část naší nabídky (cca 20 tisíc výrobků), které jsou určené jak pro individuální zákazníky tak pro firmy.

www.mmreality.cz

Společnost M&M reality holding a.s. se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou a samozřejmě poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Díky silnému finančnímu zázemí, síti poboček po celé ČR a makléřům, vyškoleným odborným školícím programem, je schopna prodat Vaši nemovitost v bezkonkurenčně rychlém čase.

Navíc díky silnému kapitálovému zázemí zprostředkováváme výkup nemovitosti za okamžitou hotovostní platbu.

M&M reality mají největší počet inzerátů na nejlepších tuzemských realitních serverech.

Důvodem mimořádného úspěchu M&M reality holding a.s. na trhu jsou zejména nadstandardní profesionální služby. Společnost M&M reality holding a.s. tvoří nejen silná centrála společnosti, na které se nachází call centrum, hypoteční centrum, ekonomické, účetní, právní a vymáhací oddělení a další, ale především více než 185 stabilních poboček po celé České republice s počtem více než 2 500 aktivních makléřů, kteří prochází náročným a vysoce propracovaným firemním školícím programem. Díky tomu jsou schopni pomoci zákazníkům s jakýmkoli problémem.

www.mhsreconstrukt.cz

Stavební firma MHS RECONSTRUKT, s. r. o., působí od roku 2008 jako pokračovatel firmy Milan Husar. 
Firma se především zaměřuje na výměnu starých oken, za okna plastová nebo EURO okna a práce s tímto spojené, jako montáž vnitřních a vnějších parapetů, montáž stínící techniky a sítí proti hmyzu.

Dalším zaměřením firmy jsou kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů.

Alois Wolný

Silniční nákladní doprava.

 

 

 

Telefon:    558367778
Adresa:     Mosty u Jablunkova 265, Mosty u Jablunkova
www.truhlarstvi-kantor.cz

Naše společnost Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Neváhejte a využijte našich kvalitních služeb, které realizujeme s využitím moderních metod. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků.

 © Slavomír Raszka