Přihlásit se...
uživatelské jméno:
heslo:
Úvod >> Spolupracující firmy

Spolupracující firmy

Děkujeme zde uveřejněným firmám,že na naších stránkách reklamují a tím nám velice pomáhají.
www.likop.cz

Společnost LIKOP, s.r.o. byla založena v roce 1993 a vznikla transformací podniku s bezmála dvacetiletou tradicí v oblasti kovoobrábění a lisování kovů včetně samotné konstrukce a výroby lisovacích nástrojů.

V našem sortimentu zboží a služeb naleznete vázací spony, spotřební obalový materiál, obalovou techniku, CNC obrábění, elektroerozivní obrábění, lisování kovů, konstrukci a výrobu lisovacích forem.

Zakládáme si na dlouhodobých vztazích se zákazníky, flexibilitě, vysoké úrovni kvality, praktických zkušenostech a dovednostech našich pracovníků.


Vážení obchodní přátelé,

dne 1. října 2019 jsme pro Vás otevřeli novou vinotéku a distribuční centrum společnosti Znovín Znojmo, a.s.

Se znovínskými víny máme více jak 20letou zkušenost, proto víme, že poměr kvality a ceny 

je mezi moravskými a českými výrobci bezkonkurenční.

Pevně věříme, že znovínská vína si najdou své konzumenty i mezi Vámi a Vašimi obchodními partnery.

Vína dodaná k reklamním účelům jsou daňově uznatelným nákladem.

Vína mohou být označena také logem Vaší firmy.

 

Těšíme se na Vaši přízeň.

www.mmreality.cz

Společnost M&M reality holding a.s. se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou a samozřejmě poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Díky silnému finančnímu zázemí, síti poboček po celé ČR a makléřům, vyškoleným odborným školícím programem, je schopna prodat Vaši nemovitost v bezkonkurenčně rychlém čase.

Navíc díky silnému kapitálovému zázemí zprostředkováváme výkup nemovitosti za okamžitou hotovostní platbu.

M&M reality mají největší počet inzerátů na nejlepších tuzemských realitních serverech.

Důvodem mimořádného úspěchu M&M reality holding a.s. na trhu jsou zejména nadstandardní profesionální služby. Společnost M&M reality holding a.s. tvoří nejen silná centrála společnosti, na které se nachází call centrum, hypoteční centrum, ekonomické, účetní, právní a vymáhací oddělení a další, ale především více než 185 stabilních poboček po celé České republice s počtem více než 2 500 aktivních makléřů, kteří prochází náročným a vysoce propracovaným firemním školícím programem. Díky tomu jsou schopni pomoci zákazníkům s jakýmkoli problémem.

© Slavomír Raszka